Lakland 44-AJ / Lakland 55-AJ

Lakland'ın yeni jazz bass modeli 44-AJ, göz alıcı tasarımı ve Bartolini MK-1 devresi ile dikkat çekiyor. Pasif modda klasik tonlardan vazgeçmek istemeyip devre aktifken geniş bir ton yelpazesine sahip olmak isteyen bas gitaristler için üretilmiştir.
 
Donanım
Skyline serisinde Hipshot lisanslı açık tip Ultra Lite burgular kullanılmaktadır. Bu burgular incelen şaft sayesinde telleri aşağıya doğru bastırılarak sap ile kafa arasında daha az baskı oluşmasına olanak sağlar. Ultra lite burgular ayrıca hafiflik, denge ve dolayısıyla çalım rahatlığını beraberinde getirmektedir. Tercinize göre bas gitarınız bir adet hipshot bass Xtender ile de donatılabilir.
 
Lakland için Hipshot tarafından üretilmiş köprünün ise tüm parçaları (tel yatakları, vidalar, yaylar) paslanmaz çelikten üretilmiş ve sağlam krom kaplı pirinç tabana oturtulmuştur. Böylelikle basınız ömrü boyunca paslanmanın önüne geçilir. Ayrıca tellerinizin köprüden veya gövdeden (String-thru) geçirilerek takılmasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 
 

Plek'lenmiş Sap
Lakland Luthiyeleri fret ve sap işlerini artık Plek teknolojisi kullanarak yapıyorlar. Temel olarak tarayıcı özellikli bir CAD/CAM makinesi olan PLEK, son derece kesin bir şekilde sapı tarayarak optimum çalım rahatlığına erişebilmesi için en uygun hale getiriyor. Böylece her gitar usta bir luthiyenin ince işçiliği ile işlenmiş bir keyif makinesine dönüşüyor.
Satın Al
Lakland modelleri online satış sitemiz BAS-MARKET 'te 
 
lakland-skyline-44-AJ
 
 LAKLAND-44-AJSKYLINE-55-AJ