Limon Müzik

2009 yılından bu yana Müzik aletleri ithalatı ve satışı konularında faaliyet gösteren Limon Müzik, siz müzisyenlerin ihtiyaçlarını gözönüne alarak fiyat/performans oranı yüksek ürünler sunmaktadır. Lakland, Sadowsky, Sandberg Guitars, Swing GuitarsBartolini, John East, Delano, Hipshot ve Stellartone Türkiye Distribütörü olan firmamız yeni markaları sizlere kazandırmak amacıyla firmalarla görüşmelerini sürdürmektedir.

Firmamızda satış temsilcilerimiz, teknik ekibimiz ve yönetim de dahil olmak üzere herkes bir müzik aleti çalar, dolayısıyla sizlerden biridir. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı daha çabuk anlayabilir, gerektiğinde size uygun ekipmanın seçiminde de yardımcı olurlar.

Sizlerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda Türkiyede satılan diğer markaların da bayiliğini yürütmeye başlayan firmamız sizlere daha güvenli ve kaliteli bir online alışveriş ortamı yaratabilmek amacı ile Bas Market'i hizmetinize sunmuştur. www.basmarket.com adresinden hizmet vermeye başlayan online alışveriş sitemiz Türkiyenin bas gitaristlere özel ilk ve tek alışveriş sitesidir. Site üzerinden distribütörü olduğumuz diğer ürünler de temin edilebilmektedir. 

 

 

 

Limon Müzik

Ersin TOPKARCI

Pirireis Mah. İsmet İnönü Blv. 226/A

0324 327 71 81 <p>0533 140 44 93</p>

0324 327 71 81

0533 140 44 93

info@limonmuzik.com

info@limonmuzik.com